پایانه های PSP

شرح مختصر

شرکت داده گستر راستین ارائه دهنده خدمات نصب و پشتیبانی پایانه های ATM ، PSP

شرکت داده گستر راستین با کوله باری از تجربه در زمینه های مختلف صنعت ICT و با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا توانسته است مجموعه ای توانمند از تجهیزات و خدمات را در زمینه های صنعتی ، مخابرات ، بانکداری الکترونیک و فن آوری اطلاعات را فراهم آورد.
ارایه راهکارهای Loyality به مراکز تجاری بزرگ و اجرا و پشتیبانی این طرح ها از عمده فعالیتهای این شرکت می باشد.همچنین این شرکت با در اختیار داشتن افراد با تجربه در حوزه برنامه نویسی Pos و Kiosk و همچنین سیستمهای مبتنی بر Java توان انعطاف بسیار بالایی در حیطه کاری خود را دارد.
همچنین این شرکت با در اختیار داشتن شبکه بسیار قوی پشتیبان و سرویس دهی Pos های بانکی در سرتاسر استان همواره سعی در جلب رضایت مشتریان خود داشته و در همین راستا با استفاده از تجارب پیشین خود توانایی سرویس دهی بالغ بر ۱۰۰۰۰ دستگاه در ماه را دارا می باشد.

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

  آدرس:

  گیلان - رشت

  شماره تماس:

  001234656789

  ایمیل:

  info@company.com

  سبد خرید